Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dílenské hořáky

( počet produktů: 15 )

Práce v dílně vyžaduje správné osvětlení pro provádění nejrůznějších, často velmi přesných úkonů. Důležité je nejen to, aby bylo možné světelný zdroj přemisťovat a upevňovat na různých místech, aby byl zajištěn optimální úhel dopadu světla, ale také to, aby bylo možné světelný zdroj přemisťovat a upevňovat na různých místech. V tomto kontextu jsou ideální následující dílenské svítilny. Pokud chcete přesně osvětlit svůj pracovní prostor, můžete zvolit výkonnou dílenskou svítilnu LED, zatímco pokud chcete pohodlí, je dobrým nápadem svítilna LED dobíjecí dílenská svítilna.

Pracovní svítilny - nepostradatelné na staveništi

Profesionální dílenské svítilny jsou příslušenstvím, které je nepostradatelné při provádění různých druhů prací doma, v garáži nebo na zahradě. Široká škála různých modelů, včetně dílenských svítilen LED, vám umožní vybrat si konkrétní produkt podle vašich potřeb. Většina nabízených svítilen LED je však univerzální. Užitečné pro opravy aut, renovace, zahradničení a mnoho dalšího. Dobíjecí dílenské svítilny umožňují dobíjení, takže nemusíte pamatovat na nákup baterií.

Profesionální dobíjecí svítilny - světlo podle vašich potřeb

Ať už dáváte přednost dobíjecí nebo bateriové dílenské svítilně, hlavním kritériem při výběru tohoto typu příslušenství je světelný výkon. Profesionální dílenské svítilny by měly osvětlovat pracovní prostor tak, aby poskytovaly ideální viditelnost a zároveň byly šetrné k očím. Při používání dílenských svítilen je velmi důležitý úhel dopadu světla, proto je vhodné zvolit zařízení, které umožňuje instalaci na různých místech, například pomocí klipu, stojanu nebo závěsu. V naší nabídce najdete mnoho modelů vysoce výkonných dílenských svítilen LED - podívejte se na.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel