Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Kabely pro pásky

( počet produktů: 13 )

Kabely pro LED pásky jsou klíčové komponenty, které umožňují napájení a propojení různých segmentů systému lED pásků do jednotné a efektivní světelné instalace. Jsou nesmírně důležité při konstrukci systémů LED osvětlení v různých místnostech, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. K dispozici jsou různé typy kabelů, které plní různé funkce a jsou přizpůsobeny specifikacím konkrétních zařízení lED pásků.

Získejte příslušenství k páskám na jednom místě.

LED pásky lze je řezat na míru a vytvářet tak neobvyklé světelné kompozice pro těžko přístupná místa. Vzhledem k povaze tohoto typu osvětlení je často nutné použít různé typy příslušenství pro jeho připojení ke zdroji napájení nebo řídicí jednotce. V našem obchodě najdete zařízení, které potřebujete pro instalaci pásky, které je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, má požadované certifikáty a splňuje všechny příslušné atesty a bezpečnostní normy.

Spojování úseků pásky bez pájení.

Osvětlení LED má značný konstrukční potenciál. LED pásky, ovladače a hliníkové profily lze instalovat téměř kdekoli a vytvářet tak úžasné světelné efekty. Pásky prodávané na metry však někdy vyžadují spojování, zejména v případě delších instalací nebo neobvyklých míst, kde se ohýbají pod různými úhly. Konektory LED umožňují rychlé a pohodlné propojení jednotlivých instalačních prvků, například pomocí oboustranných svorek. Je ideální pro připojení LED pásků. Za zmínku stojí, že konstrukce rychlospojky umožňuje spojovat jednotlivé komponenty bez nutnosti pájení nebo jiných složitých izolačních prací. Rozměry konektorů jsou přizpůsobeny typu popruhu a jsou navrženy tak, aby pevný popruh nevyklouzl a zůstal vždy na svém místě.

Potřebujete pomoci s výběrem správného příslušenství?

V obchodě Leddo.pl najdete téměř veškeré příslušenství, které potřebujete k rozšíření osvětlení postaveného na bázi LED pásků. Pokud jste však nenalezli zboží, o které máte zájem, využijte možnost kontaktu, např. prostřednictvím chatu, který se nachází v pravém dolním rohu našich webových stránek. Naši konzultanti vám rádi pomohou a zodpoví vaše dotazy týkající se instalace LED pásků. Vytvořte si své vysněné osvětlení LED ještě dnes.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel