Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Rámečky

( počet produktů: 52 )

Elektrické zásuvky jsou nezbytné v každé místnosti. Jednotlivé prvky tohoto typu však nepůsobí příliš esteticky. Z tohoto důvodu se vyplatí vsadit na rámečky pro elektrické zásuvky, které umožňují začlenění instalace do příslušného interiérového vybavení. V našem internetovém obchodě naleznete mnoho variant tohoto typu výrobku.

Zásuvkové rámy v mnoha verzích.

Výběr rámečky pro elektrické zásuvky, je třeba si uvědomit, že existují v mnoha variantách. Nemluvíme jen o barvě, ale také o velikosti. Některé produkty pokrývají pouze jednu zásuvku, jiné pojmou až pět jednotek. Volba vhodného rámu by měla záviset na vlastnostech daného zařízení.

Důležitý je také vzhled těchto výrobků. Měly by dobře ladit s vybavením konkrétního interiéru. Pokud v místnosti převažují bílé prvky, je vhodné zvolit varianty této barvy. V situaci, kdy je stěna béžové barvy, může být zajímavým nápadem zkombinovat ji s podobnými rámy. V našem obchodě najdete také klasické stříbrné kousky, které se skvěle hodí například do strohého industriálního prostředí.

Funkční výrobky v estetickém designu.

Zásuvkové rámy i přepínače umožňují zakrýt nevzhledné části instalace, takže jsou mnohem úhlednější. Takové výrobky se hodí do interiérů zařízených v jakémkoli stylu, od moderního přes boho až po retro. Rámečky zásuvek jsou skvělou volbou bez ohledu na uspořádání. Vypadají efektně a umožňují pohodlné použití osvětlení nebo elektrické instalace.

Rámečky umožňují univerzální použití v kombinaci se zásuvkami a vypínači. Jsou vyrobeny z odolného plastu a připevněny speciálním klipem.

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 9 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-17
Velká spokojenost
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel