Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Solární svítidla do země

( počet produktů: 26 )

Péče o životní prostředí je nutností, jak víme, letní období je spojeno s trávením volného času venku, při odpočinku, relaxaci nebo setkáních na zahradě, ideálním řešením, které nám poskytne světlo, by bylo solární osvětlení!

Proč si vybrat kladívková solární svítidla?

  • Solární světla jsou šetrná k životnímu prostředí, protože zachycují sluneční energii a ukládají ji do baterie, takže nevznikají žádné další náklady.
  • Solární osvětlení je velmi snadné a praktické! Ušetří únavnou a nákladnou instalaci elektrických rozvodů. Stačí zapíchnout špejli k zemi, kam dopadají sluneční paprsky. Takže.... solární osvětlení je praktické a šetrné k životnímu prostředí. V našem obchodě najdete širokou nabídku drátových svítidel!

Solární světla - na co se zaměřit při jejich výběru?

Solárně poháněná světla jsou ideálním řešením pro každou zahradu. Je zde však jedna podmínka - měly by být dobře přizpůsobeny prostoru, kde budou používány. Je třeba si uvědomit, že jejich hlavním úkolem je osvětlit cestu, terasu nebo balkon. Jak si tedy vybrat solární lampy? Za zmínku stojí několik aspektů:

  • kvalita provedení - svítidla by měla být vyrobena z odolných materiálů, aby odolala nepříznivým povětrnostním podmínkám; některé modely lze dokonce používat při venkovních teplotách až -20 °C,
  • povrch solárního panelu, který je zodpovědný za sběr sluneční energie,
  • celkový výkon svítidla.

Zahradní světla na solární pohon - různé tvary

Při rozhodování o výběru solárních lamp pro vaši zahradu nebo balkon je vhodné zvážit jejich velikost nebo tvar. Pro větší zahrady zajímavým řešením je volba velkých koulí o průměru až 30 cm. Díky zapuštění do země zůstávají pevně na svém místě, takže se nemusíte obávat, že by je odnesl poryv větru.

Pokud chcete osvětlit terasu nebo balkon, mohou být vynikající volbou dekorativní lampy ve tvaru pochodní. V naší nabídce je najdete v různých variantách. Dalšími možnostmi jsou solární lampy ve tvaru balónků, květin, foukaček, tradičních luceren nebo dokonce konví, z nichž se "vylévá" světlo.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel