Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED žárovky CRI 90+

( počet produktů: 145 )

Úspora energie lED žárovky CRI 90+ Osram mají lepší index podání barev. Vysoký CRI znamená, že barvy předmětů v osvětlené místnosti jsou podobné těm, které vidíme na slunci.

LED žárovky CRI 90+ nepostradatelné pro přesnou reprodukci barev ve výlohách, šatnách, fotoateliérech nebo uměleckých galeriích. Stojí za zmínku, že míra, s jakou žárovka vykresluje barvy, má velmi silný vliv na naši pohodu. Čím nižší je CRI, tím více jsou naše oči unavené a tím horší je naše nálada. Proto jsou LED žárovky s CRI 90+ ideální i pro domácí interiéry, kde zlepšují nejen vzhled místnosti, ale i náladu domácnosti.

Přesné podání barev díky žárovkám s CRI 90+

LED žárovky CRI 90+ poskytnout přesné podání barev, což znamená, že barvy jsou věrně a přirozeně reprodukovány. Díky vysokému indexu podání barev (CRI) jsou předměty a detaily lépe viditelné a celý prostor je osvětlen jasně a čistě realistické. To je ideální pro místa, kde je důležitá přesnost barev, jako jsou obchody, umělecké galerie nebo fotoateliéry.

Věrné odstíny pleti a detaily

LED žárovky s CRI 90+ zaručují věrné odstíny a detaily pleti, což je důležité zejména v oblastech, kde je potřeba přesně rozpoznat odstín pleti, jako jsou kosmetické salony, ordinace estetické medicíny a obchody s módou. To umožňuje přesně posoudit barvy, textury a odstíny, což má vliv na kvalitu služeb a prezentaci výrobků.

Vysoce kvalitní světlo

LED žárovky řady Osram CRI 90+ Parathom nabízejí vysokou kvalitu světla, která je příjemná pro oči a podporuje dobré vnímání okolí. Přesná reprodukce barev činí interiér atraktivnějším a příjemnějším. Vysoká kvalita světla ovlivňuje také pohodu a komfort uživatelů.

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 9 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-17
Velká spokojenost
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel