Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Ovladatelné RGB žárovky

( počet produktů: 66 )

RGBW LED žárovky (od. Red - červená, Green - zelená, Blue - modrá, White - white) jsou žárovky s možností změny barvy světla. Umožňují nám dosáhnout krásných světelných efektů a vytvořit mimořádnou atmosféru v každé místnosti v závislosti na naší náladě. Snadné a rychlé ovládání barev a intenzity osvětlení pomocí infračerveného dálkového ovládání. Pokud se rozhodnete vybavit svůj domov systémem chytrého osvětlení, je možné ovládat barvu světla pomocí aplikace stažené do chytrého telefonu.

Kromě hry s barvami, značkou RGB LED žárovky mají velmi dobrý světelný výkon a všechny výhody základního osvětlení LED. Jsou mimořádně energeticky účinné (mají až o 90% nižší spotřebu energie), velmi odolné a vydrží mnohem déle než klasické žárovky.

Osvětlení, které vám umožní ovládat barvy!

Zažijte nový rozměr osvětlení s našimi žárovkami RGB dostupnými na Leddo.cz! Tyto inteligentní světelné zdroje vyzařují nejen klasické bílé světlo, ale umožňují také využívat celou paletu barev. Ovládání intenzity, výběr tónů a dokonce synchronizace s hudbou - to vše pomocí jednoduchého dálkového ovládání nebo chytrého telefonu. Objevte umění personalizace osvětlení pomocí žárovek RGB na Leddo.cz now!

Žárovky RGB s ovládáním Leddo.cz

Moderní ovládané žárovky RGB pro vytvoření jedinečné atmosféry v každé místnosti. Díky pokročilé technologii můžete osvětlení přizpůsobit své náladě nebo události. Snadno měňte barvy, vytvářejte světelné scény a vše pohodlně ovládejte díky speciálním dálkovým ovladačům nebo mobilním aplikacím. Vneste do svého domova inovativní světlo s RGB žárovkami na Leddo.cz!

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel