Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Průmyslové LED reflektory

( počet produktů: 60 )

Průmyslové LED reflektory díky vynikajícím světelným parametrům a nízkým pořizovacím nákladům si získaly obrovskou oblibu. Používají se v domácnostech, firmách, továrnách, dílnách, komerčních prostorách, na stavbách a na mnoha dalších místech. Často se také instalují na zahradách a jako osvětlení příjezdových cest, parkovišť, náměstí nebo sportovišť.

LED reflektor je vybaven detektorem pohybu a představuje vynikající způsob, jak osvětlit vybraný prostor bez zbytečných nákladů. LED diody se rozsvítí pouze v případě, že integrovaný senzor detekuje pohyb. LED průmyslové reflektory je vynikající alternativou ke klasickým halogenovým žárovkám. Jeho největší výhodou oproti klasickým řešením je mnohem nižší spotřeba energie. Široká nabídka produktů na trhu umožňuje dokonale sladit parametry vašeho průmyslového reflektoru LED podle vašich potřeb. Široký výběr výkonových a barevných variant světla pro světlomety nám umožňuje najít produkt, který nám v dané lokalitě nejlépe vyhovuje.

Průmyslové LED reflektory - proč si je vybrat?

Technologie LED si našla cestu i do průmyslového osvětlení. LED diody se běžně používají v průmyslové reflektory. Díky tomu jsou velmi účinným zdrojem světla a nevyvolávají vysoké náklady. Výkon diod několik desítek wattů odpovídá až několika stovkám wattů ve srovnání s tradičními halogenovými žárovkami. Nákup reflektoru se tak může vrátit již po několika měsících a další roky používání přinesou další úspory, zejména proto, že životnost LED diod se předpokládá až 50 000 hodin. Průmyslové LED reflektory z naší nabídky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu jsou velmi odolné. Diody, kabeláž chráněná krytem, který chrání všechny komponenty před prachem, vlhkostí a jinými povětrnostními vlivy. Světlomety lze proto úspěšně používat venku za všech povětrnostních podmínek. To potvrzuje i stupeň vodotěsnosti IP.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel