Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED žárovky E27

( počet produktů: 1182 )

Nabízíme širokou škálu lED žárovky E27 s velkým závitem. Široké využití v každodenních aplikacích v domácnostech a kancelářích. Je vynikající náhradou za žárovkové zdroje světla. Osvětlení LED se vyznačuje okamžitým rozsvícením po zapnutí a odolností vůči častému zapínání a vypínání, takže je ideální také pro koupelny, chodby a šatny.

V nabídce žárovky E27 od 1W do 20W, ekvivalent klasické žárovky 10W - 300W s energetickou třídou A+. Všechny jsou určeny pro použití se síťovým napětím 230 V. Vybírejte z modelů různých tvarů a velikostí, abyste je mohli snadno přizpůsobit svému specifickému rámu.

Energeticky úsporné žárovky LED E27

Nabízíme především žárovky LED E27 PHILIPS, OSRAM, LEDVANCE i LUMILED, na bázi energeticky úsporných značkových diod SMD, které šetří až 90 % energie a zároveň poskytují požadované množství světla při nezměněném počtu lumenů a zachování vysokého barevného indexu.

Žárovka LED E27 se vyznačuje dlouhou životností, až 50 000 hodin provozu. Kromě toho věrně reprodukují barvy osvětlených objektů. Výběr energeticky úsporné LED diody s různými úhly vyzařování a barvami světla: studené, neutrální nebo teplé. K dispozici jsou také barevné modely.

Neustále rozšiřujeme náš sortiment o nové produkty. Na každou žárovku E27 se vztahuje dvouletá záruka výrobce. Zveme vás, abyste se podívali na naši nabídku! Nezapomeňte se také podívat na naše inteligentní LED žárovky!

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel