Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Osvětlená domovní čísla

( počet produktů: 10 )

Osvětlená domovní čísla nabízejí elegantní a funkční vybavení vašeho domova. Podsvícená čísla jistě upoutají pozornost a usnadní nalezení vaší adresy. Jsou k dispozici v různých variantách a barvách.

Najdete zde osvětlená domovní čísla z hliníku a plastu. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si číslo, které bude dokonale ladit se stylem vašeho domova.

Osvětlená domovní čísla s úspornými LED diodami

Čísla domů, která nabízíme osvětlená domovní čísla mají energeticky úsporné LED diody, což umožňuje dlouhodobé používání a nízkou spotřebu energie. Díky tomu se nemusíte starat o náklady na energii a výměnu žárovek.

Zahradní osvětlení s číslem domu

Některá z nabízených čísel domů jsou vybavena osvětlená solární domovní čísla, která umožňuje nabíjení přes den a automatické zapnutí v noci. Je to skvělé řešení pro lidi, kteří se chtějí starat o životní prostředí a nechtějí se starat o účty za elektřinu.

Odolné a povětrnostním vlivům odolné materiály

Naše osvětlená domovní čísla jsou vyrobena z robustních materiálů odolných proti povětrnostním vlivům, což zaručuje dlouhodobé používání a stálost barev. Ať už hledáte domovní číslo v klasickém stylu nebo v moderním provedení, u nás si vyberete.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel