Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Profily LED

( počet produktů: 28 )

Chcete si doma vytvořit spoustu zajímavých světelných efektů? Z profily LED budete mít neomezené možnosti designu. Osvětlete celý strop nebo zvýrazněte jednotlivé prvky: okna, desky, mříže, skříňky, zrcadla, vitríny, schody. Profily pro pásky a lišty se snadno a pohodlně instalují m.na adrese. díky nízké hmotnosti. Ideální pro každou místnost. Kromě toho mají ochrannou funkci pro LED pásky a fungují jako chladič, který účinně odvádí přebytečnou teplotu vyzařovanou LED pásky do podkladu.

Různé profily pro přizpůsobené osvětlení

Profily LED jsou univerzálními prvky. Hodí se do každé místnosti a umožní vám dosáhnout požadovaného světelného efektu. Každý profil LED je estetický a odolný výrobek, který je ideální pro domácí i kancelářské použití. V naší nabídce najdete nejen vysoce kvalitní LED profily, ale také vše, co potřebujete k vytvoření funkčního a estetického osvětlení.

Estetické a robustní konstrukce profilů

Navrhujeme montážní držáky pro profily LED a všechny druhy krytek a krytů v různých barvách a stupních průhlednosti. Především si však u nás můžete pořídit mnoho typů profilů LED.
Jedná se o rohové nebo rovné prvky vyrobené z vysoce kvalitního hliníku, který zajišťuje dlouholeté bezproblémové používání osvětlení. Jejich výhodou je také velmi vysoká estetika. Kombinace kvalitních materiálů a vizuální stránky lED profily jsou ideálním řešením pro jakoukoli, kteří chtějí moderní, funkční a stylový interiér.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel