Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zapuštěná svítidla AR111

( počet produktů: 3 )

Stropní svítidla AR111 je vynikající příležitostí k výrazným úsporám energie výměnou halogenových žárovek za moderní žárovky LED AR111, které spotřebovávají výrazně méně energie. Výbojky LED, které jsou vyrobeny s použitím nejmodernější technologie LED a nejlepších komponentů, poskytují vynikající světelný výkon pro osvětlované plochy a nabízejí vynikající úsporu energie až 85 % ve srovnání s ekvivalentní halogenovou žárovkou. Snížení provozních nákladů je způsobeno také extrémně dlouhou životností těchto světelných zdrojů.

Brilantní osvětlení pro váš obchod, restauraci nebo hotel - svítidla AR111

K dispozici v mnoha provedeních a barvách halogenová stropní svítidla pro všeobecné osvětlení, zejména v restauracích, hotelech, galeriích a obchodech, tj. v široce používaných maloobchodních aplikacích, kde je velmi důležité dobré podání barev. Lze použít s lED žárovky AR111. Svítidla jsou vyrobena z vysoce kvalitních kovů v kombinaci s litou hliníkovou slitinou a jsou zespodu namontována do pevného podstavce. Elegantní osvětlení se snadnou instalací, které krásně ladí s vaším interiérovým stropem.

Bezpečné generování světla

Nový stropní svítidla AR111 jsou navrženy pro práci s úspornými LED žárovkami s paticí G53 o průměru 111 mm, které jsou určeny pro práci s nízkým napětím 12 V. K provozu tohoto typu svítidla je zapotřebí speciální transformátor, který je součástí většiny námi prodávaných svítidel. Zákazníci se stále častěji rozhodují pro 12V osvětlení, které je mnohem méně citlivé na přepětí v síti a je pro uživatele bezpečné, zejména v místech, kde se může vyskytovat vlhkost. Tyto typy lamp také produkují mnohem méně tepla, takže je lze provozovat téměř nepřetržitě.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel