Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Podhledová svítidla pro koupelna

( počet produktů: 65 )

Koupelna je místnost, která klade vysoké nároky na vybavení i osvětlení. Jsou důsledkem specifických podmínek, které panují v sanitárních místnostech, zejména velkého kolísání vlhkosti a teploty. Tradiční koupelnové vybavení za těchto podmínek podléhají deformaci, změnám barvy a přitahování nečistot. Pro zajištění pohodlí v interiéru je vhodné zvolit halogenová světla do koupelny - vzduchotěsné a vyrobené z z odolných materiálů.

Koupelnová svítidla se zvýšenou těsností"

Kromě požadavků na odolnost v náročném prostředí by osvětlení koupelny mělo také zajišťovat pohodlí při provádění různých hygienických činností. Make-up, holení, depilace jsou jen některé z těchto činností, které vyžadují světlo správného jasu a barvy, ale také světlo zaměřené na konkrétní oblasti. LED svítidla do koupelny nebo vodotěsná halogenová svítidla do koupelny takové potřeby jistě splní.

Kromě funkčních vlastností, mezi které patří teplota barvy světla, vzduchotěsnost a odolnost proti vlhkosti, se všechna koupelnová svítidla z naší nabídky vyznačují také atraktivním designem. K dispozici jsou produkty pro montáž na strop. Díky tomu se dokonale integrují do povrchu a odpadá problém se zachycením ručníkem nebo jinými předměty. Koupelnové svítidlo LED namontované naplocho na stropě se navíc snadno udržuje v čistotě.

Vodotěsné koupelnové osvětlení v mnoha designových stylech

Kromě funkčnosti a správného vnitřního osvětlení by koupelnové vybavení mělo být také estetické a dobře ladit s designem interiéru. Široká nabídka modelů v našem obchodě vám umožní vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu. Prodáváme halogenová svítidla do koupelny - vzduchotěsná, v moderním a průmyslovém stylu i klasická plafonová, ideální jak pro domácí koupelny, tak pro sanitární prostory v kancelářských budovách nebo veřejných institucích. Doporučujeme také voděodolné osvětlení koupelny v podobě dekorativních lišt, LED diod nad zrcadlem a designových nástěnných svítidel. Všechny modely jsou vyrobeny z odolných materiálů, jako je hliník nebo sklo.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel