Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Solární girlandy

( počet produktů: 55 )

Solární girlandy na zahradu, balkon a terasu!

Hledáte osvětlení, které promění vaši zahradu v kouzelné a atmosférické místo??

Máme LED zahradní světla a solární girlandy v naší nabídce! Zde najdete světelné řetězy různých tvarů a barev, takže si můžete vybrat něco, co vám bude vyhovovat!

Solární řetěz dobře poslouží ke zvýraznění a zkrášlení místa na vaší zahradě, na kterém vám obzvlášť záleží, výhodou je, že solární osvětlení vám ušetří únavnou a nákladnou instalaci elektrických kabelů. Solární girlanda LED byla vytvořena jako dekorace, ozdoba, jejímž účelem je nejen osvětlovat předměty, ale také je vystavovat.

Zahradní solární girlandy na pozemek

Letní období je bohaté na dlouhé a teplé večery, které můžete strávit na terase, balkoně nebo v relaxačním zahradním koutku. Solární girlandy jsou jedním z nejoblíbenějších doplňků, kterými můžete snadno vyzdobit svůj volný prostor. Je to také řešení, které poskytuje jedinečnou atmosféru.

Solární LED girlanda vám nejen umožní zajímavě vyzdobit prostor vaší zahrady, ale je také ekologickým a úsporným způsobem, jak zajistit osvětlení, když se setmí. Během dne dopadají sluneční paprsky na modul, který nabíjí baterii. Po západu slunce baterie využijí nahromaděnou energii k osvětlení terasy, balkonu nebo jiného prostoru, kde byly použity zahradní girlandy. Solární řešení zaručuje výhody. Odpadá problém s výměnou baterií nebo připojením k elektrické síti.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel