Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dětská svítidla

( počet produktů: 52 )

Jedním z nejdůležitějších prvků dětského pokoje je dobře zvolené osvětlení. Naše děti se nejrychleji a nejlépe vyvíjejí v prvních letech života, takže pro svůj správný vývoj potřebují dobré prostředí, ve kterém se mohou pohodlně učit a hrát si. Osvětlení navržené a vytvořené s ohledem na nejmenší děti bude bezpečné a dodá místnostem, ve kterých vaše ratolesti tráví čas, zvláštní nádech. Vyberte si z řady dětské lampy v naší nabídce a udělejte svému dítěti radost.

Dětské osvětlení od uznávaných výrobců

Máme dětské lampy přesně to, co vaše dítě potřebuje. Mezi mnoha předměty najdete krásné dekorativní závěsná svítidla a dětské lustry, které v kombinaci s pastelovými barvami stěn pokoje dokonale poslouží jako hlavní osvětlení stropu v dětském pokoji. Pro nástěnné osvětlení doporučujeme plafónová svítidla zdobená různými zvířecími vzory. Dětské plafony jsou vybaveny moderními integrovanými LED zdroji, které nemají negativní vliv na zrak dětí. Pokud vaše dítě rádo spí při rozsvíceném světle, pak dekorativní dětské noční lampičky pro psací stůl nebo stůl, který lze volně přesouvat po místnosti. Světýlka jsou ve tvaru roztomilých zvířátek, jako jsou medvídci, králíci, pandy, psi atd. a jsou vybaveny třístupňovou regulací světelného výkonu, takže při nejnižším nastavení vyzařují pouze jemné světlo, při kterém dítě snadno usne.

Lampy, které si vaše dítě zamiluje

Pokoj vašeho dítěte je zvláštním místem, kde si hraje, čte knížky a usíná. Leddo.en má rozkošnou řadu kreativních dětských světel, která dodají vašemu oblíbenému prostoru jiskru a zábavu. Lampička je skvělým doplňkem, který vaše děti mohou používat po mnoho let, ať už jsou jakéhokoli věku. Vyberte si jedinečnou lampu nebo je nechte vybrat si vlastní, která odpovídá jejich osobnosti. Nezapomeňte, že najít správný doplněk do dětského pokoje je společná zábava.

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 9 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel