Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zásuvné napájecí zdroje

( počet produktů: 16 )

Adaptér zásuvky LED je určen k napájení vybraných zařízení. Správná montáž je zárukou správného a bezporuchového provozu zařízení. Napájecí zdroje LED pro zásuvky se používají pro zařízení, která nejsou běžně přizpůsobena pro použití se zásuvkovým napětím 230 V.

Napájecí zdroje pro zásuvky LED jsou k dispozici v různých variantách, které jsou pro mnoho lidí problematické. Je však nutné vzít v úvahu několik základních parametrů. Mimo jiné je třeba věnovat pozornost tomu, jaké napětí bude LED pásek, který má být připojen k napájení, potřebovat. Hodně také záleží na barvě pásku, jeho délce a počtu LED diod na něm.

Praktické řešení pro malé instalace LED

Systém osvětlení pomocí světelných diod (LED) je dnes nejčastěji voleným typem osvětlení pro naše domácnosti, komerční prostory, kanceláře a průmyslové provozy. Atraktivita tohoto typu osvětlení spočívá v mnoha prvcích. Především široké možnosti použití systému, odolnost, životnost a energetická účinnost, stejně jako široký výběr barev a barevných teplot LED diod. Není bez významu, že lED technologie je šetrný k životnímu prostředí. Je však třeba zdůraznit, že správná funkce osvětlovacího systému LED a takové důležité parametry, jako je spolehlivost, kvalita světla nebo životnost, do značné míry závisí na volbě správného zdroje napájení. Napájecí zdroje platí pro zdroje, které nejsou přizpůsobeny 230V a vyžadují stabilizované napětí, tj. min. systémy LED. V případě LED pásků, pásků a modulů jsou vhodným řešením následující prvky napájecí zdroje pro LED zásuvky.

Co je to zásuvný napájecí zdroj pro LED?

Zásuvný napájecí zdroj je oblíbený model napájecího zdroje. Funkční, cenově atraktivní a především snadná instalace. S napájecí zásuvkou pro LED 12V nebo 24V (nejlépe stolního typu) dostatečného výkonu (zdroj by měl mít 10% rezervu výkonu vzhledem k potřebám celé instalace), stačí jej připojit ke vstupu na kazetě a zapojit zařízení do zásuvky, aby systém osvětlení fungoval. Zásuvné zdroje napájení pro LED mají ochranu proti přepětí, zkratu a přetížení, která zajišťuje bezporuchový provoz světel.

Úsporným a praktickým řešením pro led světelné zdroje jsou zásuvkové zdroje (zdroje různých výkonů v prodeji) od osvědčeného výrobce, které můžete zakoupit v našem internetovém obchodě Leddo. Zkontrolujte také modulární napájecí zdroje. Navštivte prosím!

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel