Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Fanoušci

( počet produktů: 78 )
Stolní ventilátory
Podlahové ventilátory
Stropní ventilátory
Sloupové ventilátory
Zvlhčovače a osvěžovače vzduchu

Letní vedra mohou být opravdu nepříjemná. Každodenní činnosti a dokonce i odpočinek v soukromí domova jsou účinně omezovány horkem, které se valí z nebe. Není možné efektivně pracovat, dostavuje se malátnost, zvýšené riziko mdlob, infarktu, mrtvice - tropické teploty vzduchu, které stále častěji zasahují náš kontinent, mohou být nesnesitelné. Jak přežít horko doma, v kanceláři nebo v obchodě?? Nákup fanoušci - strop,stojící, montáž na stěnu, pro domácnost a pracoviště.

Domácí ventilátory, které si vybrat?

Můžete si vybrat z stojanové ventilátory, stolní ventilátory, stropní ventilátory. K ochlazení pracovního prostoru stačí stolní ventilátor: stůl nebo malá kuchyňka. V obývacím pokoji, kde je více lidí, bude účinnější stojanový ventilátor včetně sloupového, který můžete ovládat dálkovým ovladačem. Stropní ventilátor je nejlepším řešením pro ložnice. Čím výkonnější spotřebič, tím vyšší účinnost, ale obvykle také vyšší spotřeba energie a hlučnější provoz. Vyberte si domácí ventilátory s nastavitelným pracovním výkonem, nastavitelnou výškou základny: sklon nohou a stříšky. To umožňuje optimální umístění jednotky vůči povrchu, který má být chlazen.

Průmyslové ventilátory - pečujte o své zaměstnance v letních vedrech. Prodáváme výkonné ventilátory, úspěšně ochlazují vzduch ve velkých místnostech. Nabízíme nástěnné a stropní ventilátory.

Domácí ventilátoryladí s interiérem. Moderní ventilátor by měl být nejen funkční, ale měl by také ladit s interiérem. Zastupitelská role pravděpodobně nebude naplněna, ale nesmí narušit celkový ;. Proto při nákupu ventilátoru berte v úvahu nejen jeho technické parametry (to je důležité), ale také jeho vzhled, např. barevné provedení. Ventilátory, které jsou k dispozici v našem obchodě, vám pomohou přežít největší vedra. Nenechte se překvapit a kupte si ventilátor, který potřebujete, ještě dnes.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel