Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Páskové zesilovače

( počet produktů: 2 )

Zesilovače LED pásků jsou elektronická zařízení, která slouží ke zvýšení výkonu LED signálu a umožňují prodloužení délky instalace lED pásky bez ztráty kvality osvětlení. Zesilovače se používají v případě, že délka celé instalace přesahuje maximální přípustnou délku řídicí jednotky nebo napájecího zdroje.

Hlavní vlastnosti a funkce zesilovačů LED pásků:

  1. Zesílení signálu LED: Hlavní funkcí zesilovačů je zvýšit výkon signálu LED, a tím udržet plný jas a intenzitu světla na delších délkách pásků LED.

  2. Prodloužení délky instalace: Zesilovače umožňují rozšířit celou světelnou instalaci a osvětlit velké plochy bez nutnosti použití více zdrojů energie nebo řídicích jednotek.

  3. Kompatibilní s různými LED pásky: Zesilovače jsou obvykle univerzální a lze je použít s různými typy LED pásků, například jednobarevnými, RGB nebo RGBW.

  4. Snadná instalace a připojení: Zesilovače se obvykle snadno instalují a připojují. Vyžaduje připojení k vhodnému zdroji napájení a LED pásky pro rychlé a pohodlné rozšíření instalace.

  5. Odolnost proti vodě: Některé zesilovače jsou k dispozici ve vodotěsném provedení, které umožňuje jejich použití v interiéru i exteriéru, a to i ve vlhkých prostorách.

  6. Výkon a spolehlivost: Zesilovače jsou navrženy tak, aby poskytovaly stabilní provoz a spolehlivý výkon. Vysoce kvalitní zpracování a odpovídající bezpečnostní opatření chrání osvětlení před možnými poruchami.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel