Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Interkomy a zvonky

( počet produktů: 6 )

Interkomy a zvonky jsou užitečná zařízení, která přinášejí do vaší domácnosti modernost, pohodlí a bezpečnost. Interkomy umožňují komunikovat s lidmi za dveřmi a identifikovat návštěvníky ještě před otevřením dveří. Na oplátku zvony je jednoduchý způsob, jak oznámit něčí příchod. V naší nabídce najdete různé modely, od klasických až po moderní, které vyhovují různým stylům a preferencím.

Interkomy - jaký zvolit?

Interkom je praktické komunikační zařízení, které se vyznačuje provozem na krátkou vzdálenost. Zaměřuje se především na zabezpečení a kontrolu přístupu. Umožňuje také dálkové otevírání vnějších dveří. Můžeme je rozdělit na:

  • Interkomy - umožňují hlasovou komunikaci mezi dveřním panelem a sluchátkem uvnitř objektu, což umožňuje ověřit totožnost osob vstupujících do objektu. Trh nabízí interkomy kabelové (dvouvodičové), a také bezdrátové připojení, které instalujeme bez nutnosti kabeláže. Kromě toho rozlišujeme také klasické interkomy sluchátka i bez uší, které jsou k dispozici v různých barvách a velikostech.
  • Video interkomy - jsou rozšířené interkomy s dalšími funkcemi. Vestavěná vysoká kvalita kamera neustále monitoruje prostor před dveřmi, abychom mohli sledovat osobu, která volá do domu. Na výběr jsou různé varianty videointerkomů: pro jednu rodinu, pro dvě rodiny, pro více rodin; modely s dotykovými tlačítky nebo standardní fyzickou klávesnicí.

Co je důležité při výběru zvonu?

Zvony, oba kabelové připojení, a také bezdrátové (bateriové nebo dobíjecí), jsou nenápadná, ale velmi užitečná zařízení, která usnadňují život. Informují nás o příchodu návštěvníků, což může být důležité zejména ve větších prostorách, kde klepání na dveře nemusí být slyšet. Bezdrátové zvonky jsou oblíbenější než ty druhé, protože nevyžadují kabeláž a umožňují instalaci kdekoli. Klíčovým aspektem při výběru zvonu může být jeho zvuk. Tradiční formy nám budou připomínat například zvuk budíku, ale na trhu najdeme i modernější zařízení, která nabízejí konkrétní melodii nebo umožňují použít vlastní. Pokročilejší zařízení nám také umožní nastavit hlasitost zvuku, což je další výhoda zařízení.

Při výběru interkomu nebo domovního zvonku se vyplatí dbát na to vizuální aspekt. Trh nabízí mnoho barevných a velikostních variant, takže si jistě budeme moci vybrat to správné vybavení pro naši domácnost.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel