Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zapuštěná svítidla

( počet produktů: 530 )

Zapuštěná svítidla jsou jednou z nejatraktivnějších forem osvětlení, které jsou v současné době na trhu k dispozici. Vestavná stropní svítidla budou krásným doplňkem vašeho bytu, domu nebo kanceláře. Halogenová svítidla lze úspěšně použít jako hlavní zdroj světla v určité místnosti nebo jako jediné doplňkové bodové světlo k dekoraci objektu. Nabídka v obchodě Leddo najdete širokou škálu vestavných svítidel určených pro práci s LED žárovkami.

Vestavná svítidla - světlo sjednocené se stropem

Nespornou výhodou zapuštěná stropní svítidla je jejich vysoká diskrétnost. Namontováno na svítidla pro zapuštěnou montáž prakticky splývá s povrchem stropu a vytváří tak krásný jednotný celek. Pokud hledáte minimalistické způsoby osvětlení interiéru, jste na správném místě. Zapuštěná svítidla jsou velmi flexibilní a dobře fungují téměř v každé místnosti. Nejlepší moderní osvětlení pod omítku zapadne do designu vašeho domu a poskytne možnosti osvětlení na míru pro každou denní dobu.

Svítidla pro zápustnou montáž jako univerzální stropní svítidla

Osvětlení pod omítku je kompatibilní s mnoha typy žárovek, včetně moderních úsporných LED žárovek. Existují také svítidla speciálně přizpůsobená pro konkrétní typy patic a žárovek LED. V naší nabídce najdete vestavná svítidla navržen pro práci s žárovkami GU10, MR16, MR11 a AR111 z vysoce kvalitního skla, sádry, kovu nebo lité hliníkové slitiny. Pokud hledáte cool moderní akcenty, pak jsou skvělou volbou chromovaná, stříbrná nebo pozinkovaná očka kulatého nebo čtvercového tvaru. Kromě toho jsou vestavná svítidla k dispozici také jako mobilní, které umožňují nasměrovat světelný paprsek pod úhlem, čímž světlo zvýrazní objekt v místnosti. Vyberte si z různých barev a vzorů a užijte si krásné osvětlení ve svém domově.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel