Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Tradiční žárovky / výbojky

( počet produktů: 95 )
Speciální žárovky
Halogenové žárovky
Halogenidové výbojky
Sálavá topná tělesa

Kromě žárovek LED nabízíme také běžné nárazuvzdorné žárovky standardní a neobvyklé tvary: malá koule, svíčka. Tradiční žárovky s výkonem od 50 W do 70 W, s paticemi E27 a E14 a napětím 230 V. Žárovky hodí se do většiny klasických lamp, luceren a lustrů a jsou levnější než LED žárovky.

Tradiční žárovky, ačkoli jsou mnohem méně účinné než LED žárovky, jsou relativně levné a jejich světlo poskytuje správný kontrast a věrnost barev, což je velmi prospěšné pro naši pohodu. Takové světlo neunavuje oči a v osvětlované místnosti se prostě cítíme příjemně (i když je třeba poznamenat, že kvalitní LED osvětlení také vyzařuje kvalitní světlo a zaručuje velký komfort).

Klasické osvětlení s tradičním šarmem

Nabídka na současném trhu s osvětlením je skutečně široká a výběr optimálního řešení závisí zcela na individuálních potřebách každého uživatele. Proto kromě svítilen LED -v našem internetovém obchodě najdete také značkové tradiční světelné zdroje různých tvarů a použití: wolframové, halogenové, úsporné zářivky a specializované žárovky. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů odolných proti nárazům a mají potřebné bezpečnostní certifikáty a záruku výrobce. Zveme vás, abyste se podívali na naši nabídku.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel