Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu
RGB+W LED ovladač nástěnný 230V Mi-Light 4 ZONE TOUCH - T3
RGB+W LED ovladač nástěnný 230V Mi-Light 4 ZONE TOUCH - T3
RGB+W LED ovladač nástěnný 230V Mi-Light 4 ZONE TOUCH - T3
RGB+W LED ovladač nástěnný 230V Mi-Light 4 ZONE TOUCH - T3
RGB+W LED ovladač nástěnný 230V Mi-Light 4 ZONE TOUCH - T3
RGB+W LED ovladač nástěnný 230V Mi-Light 4 ZONE TOUCH - T3
RGB+W LED ovladač nástěnný 230V Mi-Light 4 ZONE TOUCH - T3
RGB+W LED ovladač nástěnný 230V Mi-Light 4 ZONE TOUCH - T3

RGB+W LED ovladač nástěnný 230V Mi-Light 4 ZONE TOUCH - T3

Symbol: MILGHT033
EAN: 5902686625094
523,00 Kč
s DPH / ks.
z
Rychlé nakupování 1-Click(bez registrace)
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
Přepravní sklad: 0
Vyrovnávací paměť: 0
Vyrovnávací paměťUrčuje množství zboží, které máme v externích skladech. Pokud nemáme v expedičním skladu dostatečné zásoby, můžeme vaši objednávku vyřídit, ale doba realizace se může prodloužit.
30 dnů na snadné vrácení
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování
Značka
Symbol
MILGHT033
Kód výrobce
5902686625094
Certifikáty
CE
RoHS
Dominantní barva
Bílá
Stupeň krytí (IP)
IP20
Chytrý domácí systém
MiBOXER
Optimální provozní teplota (°C)
od -20 do +60

RGB+W LED ovladač nástěnný 230V Mi-Light 4 ZONE TOUCH - T3

Nástěnný ovladač T3 LED je bezdrátový nástěnný rádiový panel 230V AC typu RGB / RGB+W od Mi-Light . Toto 4zónové zařízení umožňuje správu jasu s možností nastavení dané barvy z palety RGB pro zařízení přizpůsobená vícebarevným instalacím, jako je přijímač/žárovka RGB+W nebo jiná zařízení. Díky tomuto stmívači získáte individuální přístup ke každé zóně osvětlení, kterou lze ovládat pomocí nástěnného panelu. Zařízení je napájeno síťovým napětím 230V AC a je určeno pro zapuštěnou (skrytou) instalaci na krabici 60 mm .

Široká škála možností v malém LED panelu!

Série nástěnných LED panelů pro zapuštěnou montáž Mi-Light se liší svou strukturou v závislosti na prezentovaném modelu. Mezi nimi je však mnoho souvislých prvků, jako jsou: dotyková ovládací pole, kterým jsou přiřazeny různé funkce. Tlačítko odpovědné za zapnutí/vypnutí LED osvětlení je umístěno v samém středu panelu, aby byl přístup k němu snadný a intuitivní. Pro změnu jasu a teploty barev (v případě CCT ovladačů) slouží dotykový posuvník, také u vícebarevných RGB, RGB+W nebo RGB+CCT ovladačů princip fungování barevných změn zůstává nezměněn. Ovladač se ovládá pomocí číselníku s dotykovými posuvníky uspořádanými v jednotlivých barvách. Zbývající tlačítka slouží specifickým funkcím odpovídajícím danému modelu.

Krásný skleněný dotykový panel. Ovládání dotykem!

Zařízení je vybaveno skleněným dotykovým panelem, který nejenže vypadá esteticky, protože z něj nevyčnívají žádná fyzická tlačítka, ale funguje také jako dotyková obrazovka se speciálními dotykovými poli, které odpovídají různým funkcím v závislosti na modelu zařízení, který máte. Sklo pokrývající panel se navíc vyznačuje dobrou odolností vůči drobným škrábancům, díky čemuž může zařízení vypadat krásně a sloužit vám po dlouhou dobu.

Ovládání světelných zón na dosah ruky!

Některá vysílací zařízení Mi-Light poskytují uživateli přístup k plnému ovládání více zón ovládaných jedním dálkovým ovladačem. Tento postup výrazně zlepšuje ovládání instalace LED osvětlení ve vaší domácnosti. To také umožňuje v budoucnu snadno rozšířit systém o další zóny. Jednou z nejzajímavějších funkcí zařízení Mi-Light je možnost naprogramovat neomezený počet přijímačů do dané zóny, pokud to výstupní parametry přijímače umožňují.

Plná kontrola s přijímacími zařízeními!

Vysílací zařízení z řady LED ovladačů Mi-light se vyznačují tím, že je lze přiřadit k více zařízením. Pokročilá elektronická technologie implementovaná uvnitř krytu funguje jako přijímací zařízení, které se připojuje k našemu LED ovladači. Jedna zóna dálkového ovládání může být spojena s mnoha zařízeními, včetně: LED žárovky, downlighty nebo jiné přijímače, které dokážou spolupracovat s daným modelem. Řada Mi-Light byla navržena tak, aby se mnoho zařízení vzájemně nerušilo a samotné připojení bylo snadné a příjemné na ovládání.

VLASTNOSTI A FUNKCE STĚNOVÉHO PANELU:

  • Zapínání a vypínání připojeného LED osvětlení
  • Zapínání a vypínání všech zón současně
  • Stmívání a rozjasňování připojeného LED osvětlení
  • Stmívání a rozjasňování všech zón současně
  • Okamžité snížení jasu (noční režim)
  • Osvětlení se vypne se zpožděním 60 sekund
  • Čtyři zóny k použití
  • Napájení přímo ze sítě 230VAC
  • Dosah rádia až 30 metrů
  • Skleněný stěnový panel
  • Možnost rozšíření instalace
  • Zvuková signalizace
  • Jemné LED osvětlení zobrazující provoz zařízení
  • Konstrukce přizpůsobená pro zapuštěnou montáž - krabice fi60

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

  • Použití: Pro vícebarevné instalace s bílou vícebarevnou RGB a vícebarevnou RGB + W s další bílou barvou
  • Maximální výstupní proud: Závisí na použitém přijímači
  • Vstupní napětí - nástěnný panel: 180-240V AC
  • Počet podporovaných zón/kanálů: Od 1 do 4 zón
  • Způsob komunikace: Rádio
  • Přenosová frekvence: 2,4 GHz
  • Dosah rádiové komunikace: Až 30 metrů v otevřeném prostoru
  • Modulace signálu: GFSK
  • Typ přenosu: Jednosměrný
  • Návrat k předchozímu nastavení v případě výpadku napájení: Ano
  • Spotřeba energie v pracovním režimu: 5,5dBm
  • Spotřeba energie v pohotovostním režimu: 10uA
  • Dotyková tlačítka: Ano
  • Skleněný panel: Ano
  • Rozměry zařízení: 86mm*86mm*33mm
  • Instalace nástěnného panelu: Zapuštěná - krabice fi60
Záruka výrobce na 2 roky

Při nákupu u nás získáte nové, originálně zabalené zboží, na které se vztahuje záruka výrobce na 24 měsíců od data nákupu. Pouze nákup značkových výrobků zaručuje nejvyšší kvalitu, energetickou účinnost, bezpečnost používání a jistotu, že informace na obalu jsou správné.

Napište svoji recenzi
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
Potřebujete pomoc?Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám okamžitě odpovíme,publikovat nejzajímavější otázky a odpovědi pro ostatní.
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
IdoSell Trusted Reviews
4.57 / 5.00 58 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-08-19
Doručeno včas bez poškození. Doporučuji.
2024-08-10
Plná spokojenost jak s rychlostí vyřízení objednávky, tak vstřícnost prodejce..
pixelpixel