Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Lineární zářivky

( počet produktů: 96 )
Zářivky T5
Zářivky T8
Insekticidní / UV lampy
Antimikrobiální zářivky

Lineární tradiční zářivky je energeticky úsporný světelný zdroj, který je ideální pro použití všude tam, kde je potřeba spolehlivé, výkonné osvětlení bez stínů, například v kancelářích, skladech, průmyslových budovách a obchodech, ale také v garáži nebo ve sklepě. Výběr sklo tradiční zářivky, vyplatí se investovat do kvalitních značkových svítidel. Pak si můžete být jisti, že budou dlouho bezchybně fungovat a vyzařovat vysoce kvalitní přirozené světlo bez efektu blikání.

Typy běžných zářivek

Tradiční zářivky se liší v několika ohledech. Jedním z kritérií, podle kterých můžeme rozlišit několik typů zářivek, je jejich tvar. Nabízíme lineární zářivky, tj. klasické zářivky se vzhledem jednoduché trubice. Jsou velmi univerzální, všestranné a ideální pro použití v domácnostech a kancelářích i ve veřejných budovách a průmyslových závodech. Tradiční zářivky však mohou mít i menší rozměry, jedná se o miniaturní zářivky, které se používají m.na adrese. v akváriích a pro osvětlení nápisů. Stále máme kulaté zářivky, tj. ohnuté tak, aby měly kruhový tvar. Jejich funkce je obvykle dekorativní, protože mají neobvyklý, originální tvar.

Průměr a typ patice zářivky

Každá tradiční zářivka je označena specifickým symbolem a je užitečné vědět, co každý z nich znamená. To je důležité pro správné upevnění zářivky ke svítidlu. Můžeme se setkat s označením T5, tj. tradiční zářivky o průměru 16 mm. T8 nám říká, že zářivka má průměr 26 mm. Pokud je označena T12, víme, že průměr této konkrétní zářivky je 36 mm.

Kromě toho mají běžné zářivky různé tvary rukojetí. G5 je kulatá patice se dvěma kolíky, určená pro zářivky o průměru 16 mm. Tradiční zářivka s označením G12 má kulatou patici, která se používá pro zářivky o průměru 26 mm. Pokud jde o E14, jedná se o malý závit pro kompaktní zářivky pro domácí použití. Patice E27 je nejběžnější Edisonova patice, která se používá také v kompaktních zářivkách.

Podívejte se na naši nabídku tradičních zářivek. Vždy nabízíme pomoc a podporu.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel