Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Blog

Jaké osvětlení zvolit pro průmyslové objekty?
Zjistěte, jak přizpůsobit osvětlení ve skladech a průmyslových objektech v souladu s evropskými normami EN 12464-1. Článek popisuje klíčové aspekty výběru LED svítidel, včetně prachotěsných, HIGHBAY nebo reflektorů. Optimální osvětlení má vliv nejen na efektivitu práce, ale také na bezpečnost a pohodlí na pracovišti. Vytvoření dokonalého úložného prostoru!
Přečtěte si více
K čemu se používají LED reflektory? Výhody a aplikace
Seznamte se s výhodami těchto moderních řešení - od energetické účinnosti po dlouhou životnost. Podívejte se, jak lze přizpůsobit intenzitu světla. Přečtěte si náš článek a zjistěte, proč jsou LED reflektory nejen zdrojem světla, ale také klíčovým prvkem pro zlepšení estetiky, bezpečnosti a udržitelnosti.
Přečtěte si více
Trendy v osvětlení pro rok 2024
Blížící se rok 2024 s sebou přináší vzrušující vývoj ve světě LED osvětlení. Článek osvětluje nejnovější trendy, od dominance minimalismu v designu až po ekologické inovace. Zjistěte, jak se chytré osvětlení stává novou érou pohodlí a jak ekologické povědomí ovlivňuje budoucnost. Pokud vám záleží na moderních řešeních pro váš interiér, určitě si přečtěte o trendech v osvětlení pro rok 2024!
Přečtěte si více
Svítidla a osvětlení pro nízké místnosti
Zařízení nízkých místností je jedinečnou výzvou, která vyžaduje přesnost a pečlivost. Naše tipy vám pomohou vytvořit optimální osvětlení, které nejen funkčně osvětlí, ale také opticky zvětší prostor od kuchyně po obývací pokoj. Zjistěte, jak vybrat správnou lampu do nízké místnosti!
Přečtěte si více
Jaké solární lampy koupit?
Solární lampy jsou oblíbeným způsobem osvětlení terasy, balkonu nebo zahrady. Jaká solární světla zvolit? Seznamte se s různými typy solárního osvětlení a přečtěte si naše rady!
Přečtěte si více
IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel