Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

3-fázové kolejové osvětlení

( počet produktů: 17 )

3fázové kolejové osvětlení jsou všestranné a funkční řešení osvětlení, které jsou stále oblíbenější u uživatelů, kteří hledají flexibilní způsoby osvětlení různých prostor. Tato inovativní kategorie osvětlení má mnoho výhod, které z ní činí ideální volbu pro domácí i komerční použití. Hlavním rozlišovacím znakem těchto kolejnicových reflektorů je jejich modulární konstrukce a napájení 230 V z třífázové připojení. Světlomety je namontován na těchto kolejnice, umožňuje jejich snadnou a rychlou změnu polohy. S tímto, kolejové osvětlení je velmi flexibilní a umožňuje libovolně přizpůsobit směr světla aktuálním potřebám a designu místnosti. Další výhoda kolejnicové reflektory je možnost použití různých typů svítidel. Na trhu jsou k dispozici tyto produkty reflektory, které zaměřují světlo na konkrétní oblasti, směrové reflektory, které umožňují nastavit úhel dopadu světla, a asymetrické světlomety, které jsou ideální pro osvětlení stěn, podlah nebo jiných povrchů.

Flexibilita a modularita

LED kolejnicové systémy umožňuje flexibilní design osvětlení díky možnosti snadné montáže a demontáže různých komponentů. Hlavní lišta je ústředním prvkem, ke kterému lze připojit různé typy osvětlení, například bodová svítidla, nástěnné lampy nebo lustry. Díky modulární konstrukci lze délku a uspořádání lišty přizpůsobit a osvětlení lze podle potřeby přidávat nebo odebírat.

Snadná instalace

Systémy LED lišt se snadno instalují díky speciálním držákům a konektorům. Hlavní lišta je namontována na stropě nebo na stěně a osvětlení je k ní připevněno pomocí držáků. Nevyžadují žádnou dodatečnou kabeláž, což značně zvyšuje zjednodušuje instalaci i šetří čas. Kromě toho lze LED kolejnicové systémy použít jak v nových budovách, tak při modernizaci stávajícího osvětlení.

Přizpůsobení různým potřebám osvětlení

LED kolejnicové systémy umožňují vytvářet různé scénáře osvětlení, například celkové, pracovní nebo dekorativní osvětlení. Díky nastavení úhlu dopadu a možnosti změny osvětlení na jednotlivých úsecích kolejnice lze osvětlení přesně přizpůsobit konkrétním potřebám. Systémy LED kolejnic také umožňují použití různých typů žárovek, jako jsou bodové žárovky, reflektory nebo LED pásky.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel