Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Oficiální distributor značky Philips

Značka Philips, kterou všichni dobře znají a oceňují již řadu let, je lídrem v oblasti energeticky účinných a inteligentních řešení osvětlení. Málokdo ví, že společnost byla založena v roce 1891 a od té doby slouží uživatelům a přináší na trh inovativní technologie osvětlení. Obrovské zkušenosti a dlouholetá tradice se přirozeně promítají do vynikající kvality a krásného designu nabízených výrobků, o čemž svědčí pravidelná ocenění, včetně prestižního Red Dot Away 2019.

Kromě standardních řešení na trhu LED nabízí značka Philips výrobky obohacené o řadu dalších funkcí, které usnadňují a zpříjemňují používání osvětlení jako nikdy předtím. Například nyní můžeme ovládat osvětlení z chytrého telefonu nebo hlasovým příkazem, stejně jako přizpůsobit barvu a intenzitu světla činnosti, kterou právě vykonáváme, nebo denní době - to vše díky inteligentním žárovkám z vlajkové řady Philips Hue. Pro ty, kteří očekávají nejen funkčnost, ale i designový vzhled, však výrobce připravil řadu dekorativních LED zdrojů světla v retro nebo moderním stylu. Jsou stejně účinné jako klasické LED žárovky a doplní každý design interiéru.

Spolupráce se značkou Philips zpestřuje sortiment prodejny a dává naší nabídce novou kvalitu a našim zákazníkům přístup k výrobkům světové úrovně. Jako oficiální distributor jejich inovativních světelných řešení a vynikající kvality zaručujeme našim zákazníkům spokojenost.


Doporučené stránky

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel