Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Oficiální distributor značky Lumiled

Více než 10 let zkušeností v oblasti osvětlení vedlo k vytvoření vlastní značky Lumiled, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitního LED osvětlení. Společnost působí na trhu od roku 2015 a od té doby se jí podařilo shromáždit více než 800 obsloužených komerčních zákazníků po celé zemi. V současné době společnost Lumiled úspěšně buduje trvalé vztahy se zákazníky v Polsku i v Evropě. Naše výrobky jsou odpovědí na potřeby zákazníků, kteří hledají přístup k vysokým užitným standardům osvětlení v každodenních aplikacích. Neustále analyzujeme trh a aktuální požadavky zákazníků, abychom mohli rychle reagovat na jejich očekávání a dodávat jim to, co potřebují.

Naším posledním úspěchem je prodloužení záruky na 3 roky na řadu vybraných výrobků, což jen potvrzuje, jak moc našim výrobkům a jejich kvalitě věříme. Investice do neustálého vývoje přispívají k rostoucímu počtu spokojených spotřebitelů a vedou k další spolupráci.

Značka Lumiled je dynamickým výrobcem osvětlení, který nabízí moderní a energeticky úsporná řešení osvětlení pro různá odvětví trhu a ovlivňuje kvalitu života a technologický rozvoj.


Doporučené stránky

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel