Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Oficiální distributor značky Ledvance

Společnost LEDVANCE byla světu představena v roce 2016 jako odnož průkopníka v oblasti osvětlení, společnosti OSRAM. Jako nová značka s více než 100 lety zkušeností jsme hrdí na svou výrobní dokonalost, inovativního ducha a vášeň pro osvětlení. Od té doby jsme vyvinuli rozsáhlé portfolio svítidel, získali několik ocenění za naše řešení osvětlení zaměřené na člověka (HCL) a stali se jedním z předních hráčů na světovém trhu s osvětlením.

V dnešní době, kdy svět čelí převratným výzvám a transformacím - od životních nákladů a energetické krize až po zhoršování klimatu a ničení životního prostředí - se musí přizpůsobit a vyvíjet i příběh společnosti Ledvance. Chceme zůstat věrni svým kořenům inovátorů v oboru a jít kupředu, nacházet geniální řešení výzev našich zákazníků a růst ve společnost s širokým záběrem, která přesahuje rámec pouhého osvětlení.

V souladu s naším novým sloganem "Power through Light" chceme našim zákazníkům umožnit využít sílu světla jako nikdy předtím, a to jak jako nástroj pro osvětlení, tak pro výrobu energie. Naše inteligentní energetická řešení, solární technologie a pokročilé osvětlovací systémy pro lepší pracovní a životní prostředí znamenají, že naši zákazníci z této transformace těží a šetří skutečné náklady na energii. Zároveň se zavazujeme přispívat k ekologičtější planetě snižováním emisí CO2 a omezováním odpadu prostřednictvím udržitelných výrobků, řešení a procesů.


Doporučené stránky

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel