Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Bodová, stropní a nástěnná svítidla

( počet produktů: 905 )

V našich domech a bytech instalujeme bodová a plošná bodová světla hlavní důvody pro výběr svítidla jsou především funkční, ale stále častěji je hlavním faktorem při rozhodování o výběru svítidla také jeho dekorativní akcent, tedy zda se svítidlo bude hodit do našeho interiéru. V obchodě Leddo najdete zde široký výběr neobvyklých povrchových svítidel a nástěnných svítidel ve tvaru kostek, válců a nástěnných svícnů, kterými můžete krásně osvětlit prostor ve vaší domácnosti. Podívejte se na naši nabídku.

Praktická vestavná svítidla

Použití stropních svítidel často závisí na praktických hlediscích. Velmi často se stává, že na stropě určité místnosti není dostatek místa pro instalaci vestavných svítidel. V takových případech je volba povrchově montované svítilny se zdá být samozřejmostí. Vědomé rozhodnutí o koncepci osvětlení s instalovaných svítidel vám umožní výrazně snížit objem montážních prací u silných stropů, které se obtížně upravují. Ve stávajících budovách se také vyhnete nákladům spojeným s přestavbou stávajících instalací. Pokud máte pochybnosti o výběru správného osvětlení, neváhejte se zeptat našich konzultantů.

Bodové a plošné reflektory s energeticky úspornými LED diodami

Prodáváme bodové a plošné reflektory jsou kompatibilní s moderními úspornými LED žárovkami všech předních světových výrobců, jako jsou např Philips nebo Osram, které vyzařují velké množství světla při nízké spotřebě energie a malém vyzařování tepla. Možnost výměny žárovky ve svítidle je nespornou výhodou, protože můžete individuálně nastavit světelný výkon a barvu světla ve vašich místnostech. Pro celkové osvětlení doporučujeme použít několik svítidel najednou se silnější žárovkou, zatímco pokud chcete zdůraznit pouze akcent nebo bod v daném prostoru, vyplatí se zvolit svítidla s vysokým indexem podání barev (CRI>90), aby osvětlené objekty vypadaly přirozeně a bez zkreslení.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel