Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Lithiové baterie CR2450

( počet produktů: 4 )

Baterie CR2450 najdete spolehlivý zdroj energie pro různá zařízení, jako jsou hodinky, kalkulačky, dálkové ovladače, elektronické hračky a mnoho dalších. Baterie CR2450 se vyznačují kompaktními rozměry, díky nimž jsou ideální pro zařízení s malými rozměry. I přes své malé rozměry poskytují vysokou kvalitu a dlouhodobý výkon pro spolehlivé napájení zařízení.

Baterie a akumulátory musí být rovněž označeny speciálním dvoumístným symbolem. První písmeno označuje technologii, ze které je baterie vyrobena. Druhá udává tvar použité buňky.

Jaké jsou nejoblíbenější baterie?

V každodenním životě se nejčastěji používají tyto baterie AA a AAA, oblíbené tyčinky a jejich tenčí a menší verze. Baterie AA mají označení R6 a jsou k dispozici v různých kapacitách v závislosti na výrobci. Pokud chcete zařízení používat déle než obvykle, vyplatí se zvolit ty s kapacitou 2300 mAh nebo více.

Baterie AAA jsou takzvané miniprsty s označením R03. Mají naprosto stejné napětí jako jejich větší protějšky - tj 1,5V. Vyznačují se mnohem menší velikostí. Baterie tohoto typu mohou mít kapacitu od 500 mAh do 1 000 mAh.

Baterie a akumulátory - kvalita a funkčnost

V dnešní době si lze jen těžko představit fungování velkého množství zařízení bez použití tak jednoduchého řešení, jako je např baterie a akumulátory. Baterie, dobíjecí baterie jsou užitečné mimo jiné v:

  • budíky,
  • holicí strojky,
  • svítilny,
  • noční lampičky,
  • bateriové lucerny.

Alkalické baterie jsou také nezbytnou výbavou každého rodiče, jehož dítě má nejrůznější hračky, které jsou jimi napájeny

Nabíjecí baterie vs. alkalické baterie

Alkalické baterie a dobíjecí baterie jsou vzhledově k nerozeznání. Hlavní rozdíl spočívá ve způsobu jejich fungování. Klasické baterie jsou také levnější variantou, ale pokud se vybijí, jediným řešením je vyměnit je za nové. Nabíjecí baterie se vybíjejí rychleji, ale jejich hlavní výhodou je, že je lze dobíjet.

V obchodě Leddo najdete zde m.na adrese baterie Duracel Basic, baterie Kodak, baterie Energizer a další. Podívejte se na naši nabídku!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel