Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Baterie do sluchadel

( počet produktů: 7 )

Kromě tradičních typů baterií najdete v nabídce také baterie do naslouchadel od světoznámých společností TOSHIBA a DURACELL. Zinkovzdušné baterie, specializovaná nabídka dlouhodobého výkonu a spolehlivosti. Baterie určené pro naslouchadla, řečové procesory a další lékařské přístroje, které vyžadují spolehlivé a účinné napájení. U takto citlivých a složitých zařízení potřebujeme mít záruku kvality a výkonu za všech podmínek. V naší nabídce najdete různé typy těchto baterií.

HLAVNÍ VLASTNOSTI BATERIE:

  • Baterie jsou k dispozici v různých velikostech
  • Vyrobeno technologií zinek-vzduch
  • Pevné napětí: 1,4V
  • Všechny baterie Toshiba jsou plně nabité a připravené k použití. Neobsahuje rtuť a kadmium, takže je spolehlivým zdrojem energie

NABÍZENÉ TYPY BATERIÍ:

  • PR41
  • PR44
  • PR48
  • PR536

Baterie do sluchadel

Baterie do sluchadel jsou jedním z nejdůležitějších prvků, které ovlivňují kvalitu sluchu a fungování sluchadel. Správně zvolené a účinné baterie umožňují používat naslouchátko delší dobu a poskytují vysokou kvalitu zvuku. Nabízíme baterie pro všechny typy naslouchadel v různých velikostech a kapacitách.

Najděte ideální baterii pro svůj naslouchací přístroj

V našem obchodě najdete široký výběr baterií do naslouchadel, které pocházejí od nejlepších výrobců. Náš sortiment zahrnuje baterie s různými kapacitami, takže máte možnost vybrat si produkt, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. V naší nabídce najdete baterie s dlouhou životností, které vám umožní používat sluchadlo déle bez nutnosti výměny baterií.

Důvěřujte našim zkušenostem

Leddo.en nabízí pouze baterie nejvyšší kvality, které splňují požadavky nejnáročnějších zákazníků. Jsme přesvědčeni, že v naší nabídce najdete ideální baterii pro vaše sluchadlo. Náš tým odborníků je vždy připraven pomoci a zodpovědět všechny vaše dotazy. Neváhejte nás kontaktovat a v případě jakýchkoli pochybností vám rádi pomůžeme vybrat ty nejlepší baterie pro vaše sluchadlo.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel